Image Alt

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

   2019 yılında kurulan Safir Akademi Menajerlik genç yenilikçi ve sektörün neye ihtiyacı olduğunu iyi analiz etmiş tecrübeli kadrosuyla öne çıkmıştır.

      Dürüstlük ve çalışkanlık ilkelerini özümseyerek kısa zaman içerisinde geniş kitleye ulaşmış ve sektörün neredeyse bütün alanlarında yardımcı oyuncudan ana casta tüm ekran yüzü ihtiyacını karşılayabilecek seviyeye gelmiştir. Son derece profesyonel olan ekibimizin misyon ve vizyonu yeni yüzleri sadece keşfederek değil onları sektöre hazır hale getirene denk eğitimleri noktasında her adımda yanlarında bulunmaktır bu yönüyle de diğer rakiplerinden sıyrılarak farkını ortaya koymaktadır.

Safir Akademi Menajerlik için en önemli noktalardan biri de bizimle birlikte bu yolda yürümek isteyen adaylarımızın istekleri doğrultusunda tipoloji yetenek vs. gibi unsurları göz önünde bulundurarak yapılabilecek en iyi kariyer planlamasını usta eğitmen yönetmen ve menajerlerin direktifleriyle birlikte yapmaktır. Bu sebeple her kesime hitap edebilmek adına cast ajans ve menajerlik bölümlerimizi aynı çatı altında buluşturduk ve  başarılı eğitim hizmetlerimizle de kariyerinizin inşasında sağlam bir temel olma gayesi edindik. Dizi sineme reklam vs. gibi alanlarda ışığını ortaya çıkarmak isteyen her cevherin sarrafıyız. Bunu yaparken de oluşturduğumuz sıcak aile ve karşılıklı güven ortamı sayesinde sizler tarafından tanınıyor ve tercih ediliyoruz.

Close

Safir Akademi Menajerlik genç yenilikçi ve sektörün neye ihtiyacı olduğunu iyi analiz etmiş tecrübeli kadrosuyla öne çıkmıştır.

Bizi Takip Edin

info@safirakademimedya.com